Agame - A game ألعاب Lojra me Gry jogos de online игра играть jocs Igre Spille spill משחק ברשת Kostenlos  Spielen Eesti mäng Xogo Spel spel 게임 खेल Online játékok Agame »Ένα παιχνίδι Permainan online game spēle žaidimas logħba Spill игры бесплатно ゲーム 無料 Jeux de gratuit peli Laro Spider jocuri Hry Agame »hry Igre games Juegos gratis เกม online Barbie oyunları Spel 小小游戏 小小遊戲 ігри Chơi Game -  choi game на игре gioco giochi
Ju jeni ketu :

Lojra me

 »  Garash  »  Lojës bmx  »  BMX Tricks
BMX Tricks
Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Sponsor
Info lojë : BMX Tricks

Përshkrim : Kryen truket dhe kërcejnë pengesat në biçikletë tuaj!

Si për të luajtur :
F (tap mënyrë të përsëritur) = pedale A = Arrow çelësat e frenave Up / Down = kthehet Hold përkulje Versioni spacebar = spacebar = Arrow çelësat e kërcejnë Majtas / Djathtas = rrotullohen në ajrin D = S = tailwhip Superman

ditë : Lojra Bike, Lojra BMX,

Kategori : Garash » Lojës bmx

Luaj Totali : 14

Kopjo në Blog
Kopjo në Forum :