Agame - A game ألعاب Lojra me Gry jogos de online игра играть jocs Igre Spille spill משחק ברשת Kostenlos  Spielen Eesti mäng Xogo Spel spel 게임 खेल Online játékok Agame »Ένα παιχνίδι Permainan online game spēle žaidimas logħba Spill игры бесплатно ゲーム 無料 Jeux de gratuit peli Laro Spider jocuri Hry Agame »hry Igre games Juegos gratis เกม online Barbie oyunları Spel 小小游戏 小小遊戲 ігри Chơi Game -  choi game на игре gioco giochi
Ju jeni ketu :

Lojra me

 »  Sportive  »  Lojë futbolli  »  Nis magjike
Nis magjike
Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Sponsor
Info lojë : Nis magjike

Përshkrim : Ajo merr të tjera se një kombinojnë e këpucë me majë magjike që të kuptoj dhe të ngritur ku topi shkon.

Si për të luajtur :
Kliko topin për të filluar, pastaj klikoni për të vendosur lartësi, drejtimin, dhe të heqë e goditje. Kushtoj vëmendje në drejtim të erës.

ditë : Ball Lojra,

Kategori : Sportive » Lojë futbolli

Luaj Totali : 21

Kopjo në Blog
Kopjo në Forum :