Agame - A game ألعاب Lojra me Gry jogos de online игра играть jocs Igre Spille spill משחק ברשת Kostenlos  Spielen Eesti mäng Xogo Spel spel 게임 खेल Online játékok Agame »Ένα παιχνίδι Permainan online game spēle žaidimas logħba Spill игры бесплатно ゲーム 無料 Jeux de gratuit peli Laro Spider jocuri Hry Agame »hry Igre games Juegos gratis เกม online Barbie oyunları Spel 小小游戏 小小遊戲 ігри Chơi Game -  choi game на игре gioco giochi
Ju jeni ketu :

Lojra me

 »  Puzzle  »  Rrëshqitje puzzle game  »  Unaza e ngjyrave
Unaza e ngjyrave
Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Sponsor
Info lojë : Unaza e ngjyrave

Përshkrim : Sferik | sferike} dhe sferike shkojnë unaza, megjithatë do të ju ngritur përpara?

Si për të luajtur :
Kliko në një shesh prej 4 unaza të qarkulloj atë të akrepave të sahatit. Mundohuni që të shkojë me të gjitha unazat me ngjyrë për objektivat e tyre në lëvizje sa më pak të jetë e mundur.

Kategori : Puzzle » Rrëshqitje puzzle game

Luaj Totali : 5

Kopjo në Blog
Kopjo në Forum :